09/30 12:00 |
1 |
Dynamo-Metar Chelyabinsk kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-0
|
04/23 11:00 |
3 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Uralochka NTMK kvinder
|
W |
3-2
|
04/22 10:00 |
2 |
Lipetsk kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
W |
1-3
|
04/21 10:00 |
1 |
Nizhny Novgorod kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
W |
1-3
|
03/31 14:00 |
26 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Leningradka kvinder
|
L |
1-3
|
03/25 14:30 |
25 |
Nizhny Novgorod kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
W |
2-3
|
03/17 15:00 |
24 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Proton Saratov kvinder
|
L |
1-3
|
03/11 14:00 |
23 |
Minchanka Minsk kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
W |
2-3
|
03/03 15:00 |
22 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Tulitsa Tula kvinder
|
L |
0-3
|
02/24 14:30 |
21 |
Lipetsk kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
W |
0-3
|
02/19 16:00 |
20 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Dynamo Kazan kvinder
|
L |
0-3
|
02/12 09:00 |
19 |
Yenisey Krasnoyarsk kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-1
|
02/05 15:00 |
18 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Dinamo Moskva kvinder
|
L |
0-3
|
01/27 13:00 |
17 |
Dynamo-Metar Chelyabinsk kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-0
|
01/20 15:00 |
16 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Uralochka NTMK kvinder
|
L |
1-3
|
01/14 14:00 |
15 |
Dynamo Krasnodar kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-1
|
01/08 13:30 |
14 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Lokomotiv Kaliningrad kvinder
|
L |
1-3
|
12/29 15:00 |
13 |
Leningradka kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-1
|
12/25 15:00 |
12 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Nizhny Novgorod kvinder
|
W |
3-1
|
12/11 13:00 |
11 |
Proton Saratov kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-0
|
12/02 15:00 |
10 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Minchanka Minsk kvinder
|
L |
0-3
|
11/26 15:00 |
9 |
Tulitsa Tula kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-2
|
11/18 15:00 |
8 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Lipetsk kvinder
|
W |
3-2
|
11/13 14:00 |
7 |
Dynamo Kazan kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-0
|
11/04 15:00 |
6 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Yenisey Krasnoyarsk kvinder
|
W |
3-0
|
10/22 14:30 |
5 |
Dinamo Moskva kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-0
|
10/15 15:00 |
4 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Dynamo-Metar Chelyabinsk kvinder
|
L |
0-3
|
10/08 12:00 |
3 |
Uralochka NTMK kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-1
|
09/30 15:00 |
2 |
Zarechye Odintsovo kvinder
v
Dynamo Krasnodar kvinder
|
L |
0-3
|
09/24 16:00 |
1 |
Lokomotiv Kaliningrad kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
3-1
|