05/21 11:00 |
- |
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
v
Marcus Gdynia kvinder
|
W |
3-0
|
05/06 10:00 |
- |
Bielawianka Bielawa kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
W |
0-1
|
04/23 13:00 |
- |
UKS SMS Lodz II kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
W |
0-1
|
04/16 13:00 |
- |
Polonia Sroda Wlkp kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
D |
0-0
|
11/06 12:23 |
- |
Marcus Gdynia kvinder
v
KKP Stomil Olsztyn kvinder
|
D |
2-2
|
10/30 11:30 |
- |
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
v
Bielawianka Bielawa kvinder
|
W |
8-0
|
10/23 10:00 |
- |
KKP Stomil Olsztyn kvinder
v
Zabkovia Zabki kvinder
|
W |
5-3
|
09/17 15:18 |
- |
SWD Wodzislaw Slaski kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
W |
1-2
|
09/11 10:30 |
- |
KKP Stomil Olsztyn kvinder
v
Resovia Rzeszow kvinder
|
D |
0-0
|
08/21 10:30 |
- |
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
v
Trojka Staszowka kvinder
|
W |
4-1
|
05/29 11:00 |
- |
SWD Wodzislaw Slaski kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
D |
2-2
|
04/30 13:00 |
- |
Polonia Sroda Wlkp kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
W |
1-3
|
04/24 10:30 |
- |
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
v
Resovia Rzeszow kvinder
|
W |
2-1
|
04/19 10:00 |
- |
Pogon Tczew kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
L |
4-0
|
03/26 11:30 |
- |
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
v
Sportowa Czworka Radom kvinder
|
W |
2-0
|
10/10 14:00 |
- |
Skra Czestochowa kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
W |
1-3
|
10/02 09:00 |
- |
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
v
Polonia Sroda Wlkp kvinder
|
W |
2-0
|
09/04 10:00 |
- |
Sportowa Czworka Radom kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
L |
2-0
|
08/29 12:00 |
- |
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
v
UKS SMS Lodz II kvinder
|
L |
0-3
|
05/16 10:30 |
- |
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
v
Tarnovia Tarnow kvinder
|
L |
1-3
|
04/18 10:30 |
- |
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
v
Polonia Sroda Wlkp kvinder
|
L |
2-3
|
04/01 10:00 |
- |
Pogon Tczew kvinder
v
KKP Stomilanki Olsztyn kvinder
|
D |
1-1
|
03/14 11:30 |
- |
KKP Stomil Olsztyn kvinder
v
Rekord Bielsko-Biala kvinder
|
L |
0-3
|