04/10 09:30 |
- |
Dynamo Krasnodar Youth Women
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
W |
2-3
|
04/08 13:30 |
- |
Dynamo Metar - Ungdom - Kvinder
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
W |
2-3
|
04/07 11:30 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Minchanka ungdom kvinder
|
L |
1-3
|
04/06 09:30 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad ungdom kvinder
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
W |
0-3
|
03/28 12:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Lokomotiv Kaliningrad ungdom kvinder
|
W |
3-0
|
03/27 13:00 |
- |
Dynamo Metar - Ungdom - Kvinder
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
L |
3-2
|
03/25 11:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Minchanka ungdom kvinder
|
L |
1-3
|
03/23 13:00 |
- |
Dynamo Krasnodar Youth Women
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
W |
1-3
|
03/04 14:00 |
- |
Dynamo-Ak Bars-UOR ungdom kvinder
v
Dynamo Metar - Ungdom - Kvinder
|
W |
3-1
|
03/03 14:00 |
- |
Dynamo Metar - Ungdom - Kvinder
v
Dynamo-Ak Bars-UOR ungdom kvinder
|
L |
3-2
|
02/13 10:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Proton Youth Women
|
L |
2-3
|
02/12 13:00 |
- |
Proton Youth Women
v
Dynamo-Ak Bars-UOR ungdom kvinder
|
W |
1-3
|
01/31 10:00 |
- |
Tulitsa 2 ungdom kvinder
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
W |
0-3
|
01/30 10:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Lipetsk 2 ungdom kvinder
|
W |
3-0
|
01/29 12:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Tulitsa 2 ungdom kvinder
|
L |
1-3
|
01/28 10:00 |
- |
Lipetsk 2 ungdom kvinder
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
W |
0-3
|
12/13 10:00 |
- |
Dynamo-Ak Bars-UOR ungdom kvinder
v
Leningradka ungdom kvinder
|
W |
3-1
|
12/12 14:00 |
- |
Lokomotiv SSHOR Kalininingrad ungdom kvinder
v
Dynamo-Ak Bars-UOR ungdom kvinder
|
W |
2-3
|
12/11 14:00 |
- |
Leningradka ungdom kvinder
v
Dynamo-Ak Bars-UOR ungdom kvinder
|
W |
0-3
|
12/10 11:00 |
- |
Dynamo-Ak Bars-UOR ungdom kvinder
v
Lokomotiv SSHOR Kalininingrad ungdom kvinder
|
L |
2-3
|
11/28 09:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Sparta 2 ungdom kvinder
|
W |
3-0
|
11/27 14:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Minchanka ungdom kvinder
|
W |
3-2
|
11/25 14:00 |
- |
Minchanka ungdom kvinder
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
L |
3-2
|
11/22 07:00 |
- |
Yenisey 2 Youth Women
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
W |
1-3
|
11/21 06:00 |
- |
Dynamo Krasnodar Youth Women
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
W |
0-3
|
11/20 11:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Yenisey 2 Youth Women
|
W |
3-0
|
11/19 11:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Dynamo Krasnodar Youth Women
|
L |
2-3
|
10/17 14:00 |
- |
Tyumen 2 ungdom kvinder
v
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
|
W |
0-3
|
10/15 14:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Tyumen 2 ungdom kvinder
|
W |
3-0
|
03/20 11:00 |
- |
Dynamo Academy - Ungdom - Kvinder
v
Minchanka ungdom kvinder
|
W |
3-0
|