01/11 15:30 |
1 |
Dynamo Sinara kvinder v Universitet Izhevsk kvinder
|
24-24
|
01/11 15:00 |
1 |
[7] Stavropolye kvinder v Luch Moscow Women
[8] |
21-26
|
01/09 16:00 |
1 |
Rostov-Don kvinder v Sport Club Luch Women
|
41-21
|
01/09 15:00 |
1 |
[10] AGU-Adyif kvinder v Alisa Ufa Kvinder
[11]
|
28-24
|
01/08 10:00 |
1 |
[3] Astrakhanochka kvinder v Universitet Izhevsk kvinder
[9]
|
34-21
|
12/25 10:00 |
1 |
[1] Rostov-Don kvinder v Dinamo Volgograd kvinder
[6]
|
27-20
|
12/25 07:00 |
1 |
[11] Alisa Ufa Kvinder v Kuban Krasnodar - kvinder
[4]
|
19-37
|
12/24 11:00 |
1 |
[8] Luch Moscow Women v Lada kvinder
[2]
|
24-34
|
12/24 10:00 |
1 |
[3] Astrakhanochka kvinder v Stavropolye kvinder
[7]
|
35-30
|
12/22 16:00 |
1 |
[4] Zvezda Zvenigorod kvinder v Lada kvinder
[2]
|
25-36
|
12/22 15:30 |
1 |
[6] Dinamo Volgograd kvinder v Stavropolye kvinder
[7]
|
36-19
|
12/22 14:30 |
1 |
[3] Astrakhanochka kvinder v Rostov-Don kvinder
[1]
|
19-30
|
12/22 14:00 |
1 |
Universitet Izhevsk kvinder v Kuban Krasnodar - kvinder
|
25-37
|
11/18 15:30 |
1 |
[9] Luch Moscow Women v Universitet Izhevsk kvinder
[8]
|
32-26
|
11/16 16:00 |
1 |
[5] Zvezda Zvenigorod kvinder v Universitet Izhevsk kvinder
[8]
|
39-18
|
11/15 15:15 |
1 |
[7] Stavropolye kvinder v Rostov-Don kvinder
[2]
|
24-38
|
11/13 07:00 |
1 |
[11] Alisa Ufa Kvinder v AGU-Adyif kvinder
[10]
|
23-29
|
11/10 14:00 |
1 |
[9] Universitet Izhevsk kvinder v AGU-Adyif kvinder
[10]
|
26-25
|
11/09 14:30 |
1 |
[3] Astrakhanochka kvinder v Luch Moscow Women
[8] |
31-26
|
11/07 14:00 |
1 |
[2] Lada kvinder v AGU-Adyif kvinder
[10]
|
35-18
|
11/06 11:00 |
1 |
[7] Dinamo Volgograd kvinder v Luch Moscow Women
[8] |
28-16
|
11/03 13:00 |
1 |
[11] Alisa Ufa Kvinder v Lada kvinder
[4]
|
20-30
|
11/02 15:00 |
1 |
[10] AGU-Adyif kvinder v Stavropolye kvinder
[7]
|
27-30
|
11/02 14:45 |
1 |
[4] Astrakhanochka kvinder v Zvezda Zvenigorod kvinder
[5]
|
30-29
|
11/01 14:00 |
1 |
[9] Universitet Izhevsk kvinder v Lada kvinder
[5]
|
25-30
|
10/31 16:30 |
1 |
[5] Kuban Krasnodar - kvinder v Stavropolye kvinder
[7]
|
41-25
|
10/30 10:00 |
1 |
[6] Dinamo Volgograd kvinder v Zvezda Zvenigorod kvinder
[5]
|
23-26
|
10/27 14:00 |
1 |
[5] Lada kvinder v Kuban Krasnodar - kvinder
[3]
|
33-31
|
10/26 15:30 |
1 |
[9] Luch Moscow Women v Alisa Ufa Kvinder
[11]
|
25-21
|
10/26 14:30 |
1 |
[3] Astrakhanochka kvinder v AGU-Adyif kvinder
[10]
|
39-19
|