03/31 14:00 |
10 |
CSKA Moskva kvinder v Lada kvinder
|
30-25
|
03/30 13:00 |
10 |
Kuban Krasnodar - kvinder v Rostov-Don kvinder
|
27-34
|
03/27 15:30 |
9 |
Chernomorochka Novorossiysk Women v Kuban Krasnodar - kvinder
|
30-26
|
03/27 15:30 |
- |
Stavropolye kvinder v AGU-Adyif kvinder
|
37-26
|
03/27 15:30 |
- |
Dinamo Volgograd kvinder v Zvezda Zvenigorod kvinder
|
26-28
|
03/27 15:00 |
9 |
Lada kvinder v Astrakhanochka kvinder
|
20-28
|
03/25 16:00 |
9 |
Rostov-Don kvinder v CSKA Moskva kvinder
|
Postponed
|
03/24 15:30 |
- |
Stavropolye kvinder v AGU-Adyif kvinder
|
Postponed
|
03/24 11:00 |
- |
Luch Moscow Women v Universitet Izhevsk kvinder
|
Postponed
|
03/24 10:00 |
9 |
Chernomorochka Novorossiysk Women v Kuban Krasnodar - kvinder
|
Postponed
|
03/21 16:00 |
- |
Zvezda Zvenigorod kvinder v Universitet Izhevsk kvinder
|
33-16
|
03/20 16:00 |
- |
Stavropolye kvinder v Luch Moscow Women
|
30-32
|
03/20 15:00 |
- |
AGU-Adyif kvinder v Dinamo Volgograd kvinder
|
23-34
|
03/19 15:00 |
8 |
Lada kvinder v Chernomorochka Novorossiysk Women
|
25-26
|
03/19 14:30 |
8 |
Astrakhanochka kvinder v Rostov-Don kvinder
|
22-30
|
03/18 16:30 |
8 |
CSKA Moskva kvinder v Kuban Krasnodar - kvinder
|
38-25
|
03/14 16:00 |
- |
Luch Moscow Women v Zvezda Zvenigorod kvinder
|
30-39
|
03/14 15:30 |
- |
Dinamo Volgograd kvinder v Stavropolye kvinder
|
28-31
|
03/14 14:00 |
- |
Universitet Izhevsk kvinder v AGU-Adyif kvinder
|
20-26
|
03/13 16:00 |
7 |
Kuban Krasnodar - kvinder v Astrakhanochka kvinder
|
28-31
|
03/13 14:00 |
7 |
Chernomorochka Novorossiysk Women v CSKA Moskva kvinder
|
28-25
|
03/12 16:00 |
7 |
Rostov-Don kvinder v Lada kvinder
|
33-22
|
03/08 10:30 |
- |
Luch Moscow Women v Dinamo Volgograd kvinder
|
23-29
|
03/08 08:00 |
- |
Universitet Izhevsk kvinder v Stavropolye kvinder
|
23-23
|
03/07 14:00 |
6 |
Kuban Krasnodar - kvinder v Lada kvinder
|
24-33
|
03/07 14:00 |
6 |
Chernomorochka Novorossiysk Women v Rostov-Don kvinder
|
27-32
|
03/06 16:00 |
- |
Zvezda Zvenigorod kvinder v AGU-Adyif kvinder
|
33-25
|
03/05 16:30 |
6 |
CSKA Moskva kvinder v Astrakhanochka kvinder
|
28-36
|
02/26 15:30 |
- |
Stavropolye kvinder v Universitet Izhevsk kvinder
|
35-34
|
02/25 11:00 |
- |
Dinamo Volgograd kvinder v Luch Moscow Women
|
36-24
|