Date R Hjemme v Ude -
08/27 09:30
29
[263] Lesley P Kerkhove v Jana Fett
[249]
7-6,3-6,1-6
08/26 11:00
28
Charo Esquiva Banuls v Jana Fett
2-6,0-6
08/26 09:00
28
[313] Anna Brogan v Lesley P Kerkhove
[263]
6-3,3-6,2-6
08/25 16:40
27
Charo Esquiva Banuls v Francisca Jorge
6-4,6-3
08/25 14:30
27
[421] Eva Guerrero Alvarez v Jana Fett
[249]
1-6,4-6
08/25 12:15
27
[452] Marina Stakusic v Anna Brogan
[313]
2-6,6-3,1-6
08/25 09:00
27
[263] Lesley P Kerkhove v Susan Bandecchi
[429]
7-5,2-6,7-5
08/24 16:00
26
Eva Guerrero Alvarez v Jenna Defalco
7-6,6-2
08/24 14:00
26
[420] Urszula Radwanska v Anna Brogan
[313]
1-6,4-6
08/24 14:00
26
Anna Kubareva v Charo Esquiva Banuls
3-6,6-7
08/24 13:55
26
[468] Olga Helmi v Jana Fett
[249]
6-7,0-6
08/24 11:25
26
[355] Ekaterina Reyngold v Francisca Jorge
[274]
1-6,6-7
08/24 10:30
26
[429] Susan Bandecchi v Alexandra Bozovic
[307]
6-1,7-6
08/24 09:00
26
Lesley P Kerkhove v Maria Garcia Cid
6-3,6-0
08/24 09:00
26
[248] Kristina Dmitruk v Marina Stakusic
[452]
2-6,6-4,3-6
08/23 16:00
25
Alina Charaeva v Anna Brogan
5-7,2-6
08/23 14:00
25
[353] Lina Glushko v Susan Bandecchi
[429]
2-6,3-6
08/23 10:00
25
Anastasia Abbagnato v Alexandra Bozovic
7-6,2-6,4-6
08/23 09:30
25
Olga Helmi v Pemra Ozgen
6-3,7-6
08/23 09:30
25
[328] Georgina Garcia-Perez v Eva Guerrero Alvarez
[421]
3-6,6-7
08/23 09:30
25
Celia Cervino Ruiz v Francisca Jorge
6-4,1-6,3-6
08/23 08:00
25
[263] Lesley P Kerkhove v Yeonwoo Ku
[395]
6-2,6-4
08/23 08:00
25
Marina Stakusic v Bianca Jolie Fernandez
6-2,6-2
08/23 08:00
25
[248] Kristina Dmitruk v Maria Fernanda Navarro
[452]
6-2,6-1
08/23 07:55
25
Ava Markham v Jenna Defalco
4-6,3-6
08/22 10:15
25
Eva A Sande v Ekaterina Reyngold
4-6,5-7
08/22 10:15
25
Guiomar M Z D Reales v Maria Garcia Cid
6-0,4-6,3-6
08/22 08:00
25
Yvonne Cavalle-Reimers v Jana Fett
5-7,6-7
08/22 08:00
25
Katarina Kozarov v Urszula Radwanska
Cancelled
08/22 08:00
25
Charo Esquiva Banuls v Nefisa Berberovic
7-6,4-6,6-2
**ITF W25 - Vigo**
**Tennisturnering**
**Dato:** [dato]
**Sted:** [adresse]
**Præmier:**
* Vinder: [præmie]
* Andenplads: [præmie]
* Tredjeplads: [præmie]
* Fjerdeplads: [præmie]
**Kvalifikationer:**
* Enkeltkvinder
* Dobbeltkvinder
**Format:**
* Hovedturnering med 32 spillere
* Kvalifikationsturnering med 16 spillere
* Udslagningsturnering
**Priser:**
* Billetter til hovedturneringen: [pris]
* Billetter til kvalifikationsturneringen: [pris]
**Registrering:**
Registrering åbner [dato].
**Mere information:**
Besøg turneringens hjemmeside for mere information om spillere, tidsplaner og billetter: [hjemmesideadresse]
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept