Setka Cup |
06/07 09:25 |
Vladyslav Kovalchuk v Eduard Bernatskyi
|
|
3-1
|
|
AUS Traralgon |
06/07 09:24 |
Løb 12 - Traralgon v
|
|
View
|
|
Rusland - Liga Pro |
06/07 09:20 |
Lions-pro v Empire-pro
|
|
3-0
|
|
TT Cup |
06/07 09:20 |
Marko Viidas v Andrus Hiiemae
|
|
1-3
|
|
Beach Pro Tour Futures - Krakow |
06/07 09:20 |
Brozyniak/Janiak v Waber/Jezek
|
|
23-21
|
|
Setka Cup |
06/07 09:20 |
Volodymyr Melnykov v Yaroslav Kovshun
|
|
0-3
|
|
Beach Pro Tour Ostrava |
06/07 09:20 |
Sepka/Sedlak v Pfretzschner/Winter
|
|
21-18
|
|
Indonesia Open - Damedouble |
06/07 09:20 |
Chen/Jia v Tan/Muralitharan
|
|
2-0
|
|
JPN Tokyo City |
06/07 09:20 |
Løb 12 - Tokyo City Keiba v
|
|
View
|
|
Lithuanian Int. XD |
06/07 09:20 |
Don/Golubickaite v Slusnys/Slusniene
|
|
2-0
|
|
Lithuanian Int. XD |
06/07 09:20 |
Xu/Ellingsen v Chanthakesone/Zarrouk
|
|
2-1
|
|
Lithuanian Int. XD |
06/07 09:20 |
Osthassel/Abusdal v Emran/Brahmakal
|
|
2-0
|
|
Lithuanian Int. XD |
06/07 09:20 |
Koppen/Van Wijk v Hani/Salu
|
|
2-0
|
|
Lithuanian Int. |
06/07 09:20 |
Maxim Grinblat v Abhishek Saini
|
|
0-2
|
|
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
06/07 09:18 |
LA Lakers (TYCOON) Esports v MIL Bucks (MIST) Esports
|
|
54-57
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/07 09:18 |
Newcastle (Upcake22) Esports v Inter Milan (d1pseN) Esports
|
|
1-1
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/07 09:18 |
Benfica (Jekunam) Esports v AC Milan (dm1trena) Esports
|
|
1-3
|
|
AUS Wentworth P |
06/07 09:17 |
Løb 11 - Wentworth Park v
|
|
View
|
|
Håndboldkampe |
06/07 09:15 |
Bangladesh Ansar And Vdp Women v Bangladesh Police Women
|
|
33-24
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/07 09:15 |
Germany (Walter) Esports v Italy (VanGogh) Esports
|
|
3-3
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/07 09:15 |
Netherlands (Obelix) Esports v England (Rafaelo) Esports
|
|
1-5
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/07 09:15 |
FC Porto (Raul) Esports v Barcelona (Prince) Esports
|
|
5-2
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/07 09:15 |
Arsenal (Anthem) Esports v Lazio (Carlos) Esports
|
|
3-4
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/07 09:15 |
A.Bilbao (Furious) Esports v Girona (David) Esports
|
|
2-2
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/07 09:15 |
Barcelona (Ozil) Esports v A.Madrid (Dennis) Esports
|
|
4-4
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/07 09:15 |
PSG (Palas) Esports v Bayern (Donatello) Esports
|
|
4-2
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/07 09:15 |
Real Madrid (Leonardo) Esports v Barcelona (Bruno) Esports
|
|
3-0
|
|
CEV U22-EM |
06/07 09:15 |
Canet/Rotar v Tur/Imdat
|
|
2-0
|
|
CEV U22-EM |
06/07 09:15 |
Hanni/Burgmann v Krogh/Madsen
|
|
2-0
|
|
Indonesia Open - Kvinder |
06/07 09:15 |
Se Young An v Bingjiao He
|
|
2-0
|
|
Setka Cup |
06/07 09:15 |
Jan Blazek v Radek Slunecko
|
|
1-3
|
|
TT Elite Series |
06/07 09:15 |
Damian Korczak v Tomasz Kotowski
|
|
1-3
|
|
UTR Pro - Taipei - Kvinder |
06/07 09:15 |
Tian Xin Chang v Chia Ying Lu
|
|
1-6,6-7
|
|
Lisieux |
06/07 09:14 |
Lisieux (Løb 8) v
|
|
View
|
|
Setka Cup |
06/07 09:10 |
Antonin Skyba v Pavel Moulis
|
|
2-3
|
|
Beach Pro Tour Futures - Krakow |
06/07 09:10 |
Just/Sowa v Friedl/Huber
|
|
1-2
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minutters spil |
06/07 09:10 |
France (MJ) Esports v Spain (RADICAL) Esports
|
|
0-0
|
|
Esoccer H2H GG League - 8 minutters spil |
06/07 09:10 |
Aston Villa (MADNESS) Esports v Newcastle (STAR) Esports
|
|
2-3
|
|
TT Elite Series |
06/07 09:10 |
Adrian Wiecek v Marcin Jadczyk
|
|
1-3
|
|
Beach Pro Tour Ostrava kvinder |
06/07 09:10 |
Hermannova/Stochlova v Verge Depre/Maeder
|
|
2-0
|
|
Beach Pro Tour Ostrava kvinder |
06/07 09:10 |
Humana-Paredes/Wilkerson v Stam/Schoon
|
|
2-0
|
|
ITF M25 - Kursumlijska Banja |
06/07 09:10 |
Saba Purtseladze v Branko Djuric
|
|
7-6,6-3
|
|
JPN Sonoda |
06/07 09:10 |
Løb 12 - Sonoda v
|
|
View
|
|
AUS Geelong |
06/07 09:10 |
Løb 12 - Geelong v
|
|
View
|
|
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
06/07 09:08 |
DAL Mavericks (SURGEON) Esports v CLE Cavaliers (THA KID) Esports
|
|
102-76
|
|
AUS Wagga |
06/07 09:07 |
Løb 12 - Wagga v
|
|
View
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/07 09:06 |
AC Milan (dm1trena) Esports v Sevilla (Bomb1to) Esports
|
|
2-2
|
|
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
06/07 09:06 |
Inter Milan (d1pseN) Esports v Benfica (Jekunam) Esports
|
|
2-2
|
|
TT Cup |
06/07 09:05 |
Damian Bucko v Pawel Gola
|
|
1-3
|
|
TT Elite Series |
06/07 09:05 |
Witold Buczynski v Mariusz Adamus
|
|
0-3
|
|
Setka Cup |
06/07 09:05 |
Volodymyr Okopnyi v Volodymyr Korobko
|
|
2-2
|
|
Setka Cup |
06/07 09:05 |
Yurii Leymanovsky v Artem Yurkov
|
|
3-1
|
|
AUS Traralgon |
06/07 09:03 |
Løb 12 - Traralgon v
|
|
View
|
|
Algeriet - Elite Championship - Kvinder |
06/07 09:00 |
Afak Relizane kvinder v ASE Alger Centre kvinder
|
|
1-2
|
|
Tjekkiet - Liga Pro |
06/07 09:00 |
Michal Moravec v Radek Benes
|
|
2-3
|
|
Algeriet - Elite Championship - Kvinder |
06/07 09:00 |
CR Belouizdad kvinder v FC Constantine kvinder
|
|
2-0
|
|
Algeriet - Elite Championship - Kvinder |
06/07 09:00 |
CF Akbou kvinder v AR Guelma kvinder
|
|
12-0
|
|
Myanmar U20 League |
06/07 09:00 |
Rakhine United FC U20 v Shan United FC U20
|
|
0-2
|
|
Algeriet - Elite Championship - Kvinder |
06/07 09:00 |
JF Khroub kvinder v MZ Biskra kvinder
|
|
5-0
|
|
Australien - Kampe |
06/07 09:00 |
Runaway Bay kvinder v Palm Beach SC Women
|
|
0-1
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/07 09:00 |
Italy (VanGogh) Esports v France (Jason) Esports
|
|
2-6
|
|
U19-turnering |
06/07 09:00 |
Crvena Zvezda U19 v Vojvodina U19
|
|
3-2
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/07 09:00 |
Germany (Walter) Esports v England (Rafaelo) Esports
|
|
4-5
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/07 09:00 |
Arsenal (Anthem) Esports v FC Porto (Raul) Esports
|
|
0-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/07 09:00 |
Dortmund (Saigon) Esports v Lazio (Carlos) Esports
|
|
2-8
|
|
Ukraine - Superleague |
06/07 09:00 |
Khmu-DUSH N1 Khmelnytskyi v SKA Lviv
|
|
34-27
|
|
Tjekkiet - Liga Pro |
06/07 09:00 |
Tomas Regner v Jiri Svec
|
|
3-1
|
|
Tjekkiet - Liga Pro |
06/07 09:00 |
Michal Regner v Jan Mecl Jr.
|
|
3-2
|
|
Tjekkiet - Liga Pro |
06/07 09:00 |
Tomas Roh v Milan Capek
|
|
3-0
|
|
FIBA 3x3 Series - Kvinder |
06/07 09:00 |
Ukraine 3x3 kvinder v Østrig 3x3 kvinder
|
|
21-6
|
|
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
06/07 09:00 |
NY Knicks (Moody) Esports v OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
70-78
|
|
Ebasketball Battle - 4x5 min. |
06/07 09:00 |
ORL Magic (blaylockk) Esports v LA Clippers (Lalkoff) Esports
|
|
59-74
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/07 09:00 |
Barcelona (Ozil) Esports v Real Madrid (Cruise) Esports
|
|
1-3
|
|
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
06/07 09:00 |
A.Bilbao (Furious) Esports v A.Madrid (Dennis) Esports
|
|
1-2
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/07 09:00 |
Man City (Arthur) Esports v Bayern (Donatello) Esports
|
|
2-5
|
|
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
06/07 09:00 |
Real Madrid (Leonardo) Esports v PSG (Palas) Esports
|
|
4-0
|
|
Setka Cup |
06/07 09:00 |
Mykola Antikuz v Roman Hryhoriev
|
|
2-3
|
|
TT Cup |
06/07 09:00 |
Maciej Kolek v Filip Kociuba
|
|
0-3
|
|
TT Elite Series |
06/07 09:00 |
Mateusz Trela v Wojciech Gluszek
|
|
3-0
|
|
ITF W50 - Montemor-O-Novo |
06/07 09:00 |
Angelina Voloshchuk v Sofya Lansere
|
|
2-6,7-5,6-4
|
|
Challenger - Prostejov |
06/07 09:00 |
Pedro Cachin v Jerome Kym
|
|
3-6,6-1,4-6
|
|
ITF W50 - La Marsa |
06/07 09:00 |
Madison Sieg v Ana Sofia Sanchez
|
|
6-3,6-3
|
|
ITF W50 - La Marsa |
06/07 09:00 |
Xinyu Gao v Mariam Bolkvadze
|
|
6-4,0-6,6-3
|
|
Angola - Pokal |
06/07 09:00 |
Interclube A v GD Banca
|
|
23-16
|
|
Setka Cup |
06/07 09:00 |
Maksym Baday v Andrii Lushchyk
|
|
3-1
|
|
ITF M25 - Sarajevo |
06/07 09:00 |
Matthew Dellavedova v Jakub Paul
|
|
4-6,1-6
|
|
ITF M15 - Grodzisk Mazowiecki |
06/07 09:00 |
Vladyslav Orlov v Szymon Kielan
|
|
7-6,6-0
|
|
Kina - Nationale mesterskaber |
06/07 09:00 |
Jiangsu v Beijing
|
|
3-1
|
|
UTR Pro - Bukarest |
06/07 09:00 |
Petr Iamachkine v Yannick T Alexandrescou
|
|
1-6,6-2,4-6
|
|
Kina - Nationale mesterskaber |
06/07 09:00 |
Shandong v Sichuan
|
|
3-0
|
|
TT Star Series |
06/07 09:00 |
Thomas Keinath v Bastian Rembert
|
|
0-3
|
|
ITF W75 - Caserta |
06/07 09:00 |
Tatiana Pieri v Leyre Romero Gormaz
|
|
6-2,4-6,5-7
|
|
ITF M25 - Sarajevo |
06/07 09:00 |
Adrian Oetzbach v Jay Clarke
|
|
1-6,4-6
|
|
CS2 - RES Regional EU |
06/07 09:00 |
Passion UA v Aurora Young Blud
|
|
2-0
|
|
KOR Busan |
06/07 09:00 |
Løb 8 - Busan v
|
|
View
|
|
Thailand - Liga - Kvinder |
06/07 09:00 |
Bangkok Sport School kvinder v Chonburi Sports School kvinder
|
|
1-3
|
|
Vietnam - Mesterskab - U20 |
06/07 09:00 |
Tre The Cong U20 v Tra Vinh U20
|
|
3-0
|
|
LOL: Wild Rift - Super League |
06/07 09:00 |
KeepBest Gaming v ThunderTalk Gaming
|
|
1-1
|
|
Australien - Northern NSW - Premier League |
06/07 09:00 |
Cooks Hill United v Lake Macquarie
|
|
4-1
|
|
Australien - Darwin - Premier League |
06/07 09:00 |
University Azzurri FC v Mindil Aces
|
|
1-2
|
|