Skip Esports

Fodbold Fixtures

Esoccer - Live Arena - 10 min. spil 04/16 02:38 Fiorentina (Yoshi) Esports v Parma (Indra13_27) Esports View
Esoccer - Liga Pro - 12 min. spil 04/16 02:45 ICE (RMF) Esports v Lenin (LNN) Esports View
Esoccer - Live Arena - 10 min. spil 04/16 02:52 Sassuolo (AlBack) Esports v Parma (Indra13_27) Esports View
Esoccer - Live Arena - 10 min. spil 04/16 02:52 Fiorentina (Yoshi) Esports v Udinese (Member) Esports View
Esoccer - Live Arena - 10 min. spil 04/16 03:06 Parma (Indra13_27) Esports v Udinese (Member) Esports View
Esoccer - Liga Pro - 12 min. spil 04/16 03:10 Sakh (FCS) Esports v GremlinS (ZSK) Esports View
Indien - Manipur State League 04/16 06:45 UKB UKB v AIM AIM View
New Zealand - Central Premier League 04/16 07:00 Lower Hutt City Lower Hutt City v Wellington Olympic Wellington Olympic View
Turkey Super Lig SRL 04/16 07:00 Genclerbirligi SRL Genclerbirligi SRL v Sivasspor SRL Sivasspor SRL View
Turkey Super Lig SRL 04/16 07:00 Konyaspor SRL Konyaspor SRL v Kayserispor SRL Kayserispor SRL View
Turkey Super Lig SRL 04/16 07:00 Antalyaspor SRL Antalyaspor SRL v Caykur Rizespor SRL Caykur Rizespor SRL View
Turkey Super Lig SRL 04/16 07:00 Besiktas SRL Besiktas SRL v Ankaragucu SRL Ankaragucu SRL View
Ukraine - Reserveliga 04/16 08:00 FC Minaj U21 FC Minaj U21 v Desna Chernihiv Reserves Desna Chernihiv Reserves View
Israel - Liga Bet Syd 04/16 08:00 Shimshon Bnei Tayibe Shimshon Bnei Tayibe v Hapoel Kiryat Ono Hapoel Kiryat Ono View
Australien - Victoria - U21-liga 04/16 08:15 Bentleigh Greens U21 Bentleigh Greens U21 v Oakleigh Cannons U21 Oakleigh Cannons U21 View
Australien - Victoria - U21-liga 04/16 08:30 Dandenong City U21 Dandenong City U21 v Green Gully U21 Green Gully U21 View
Israel - Liga Bet Nord 04/16 08:30 MS Tirat HaCarmel MS Tirat HaCarmel v Hapoel Sandala Gilboa Hapoel Sandala Gilboa View
Israel - Liga Bet Syd 04/16 08:30 MS Bnei Jaffa Ortodoxim MS Bnei Jaffa Ortodoxim v Ironi Beit Dagan Ironi Beit Dagan View
Australien - SA Premier League - Kvinder 04/16 08:45 Metro United FC kvinder Metro United FC kvinder v Fulham United kvinder Fulham United kvinder View
Australien - SA Premier League - Kvinder 04/16 08:45 Ffsa Ntc Women Ffsa Ntc Women v Adelaide Comets kvinder Adelaide Comets kvinder View
Indien - Manipur State League 04/16 08:45 NISA NISA v Muvanlai Athletics Muvanlai Athletics View
Ukraine Youth League 04/16 09:00 FC Lviv U19 FC Lviv U19 v PFC Oleksandria U19 PFC Oleksandria U19 View
Ukraine - Reserveliga 04/16 09:00 Shakhtar Donetsk Reserves Shakhtar Donetsk Reserves v Dynamo Kiev Reserves Dynamo Kiev Reserves View
Georgien - Erovnuli Liga 2 04/16 09:00 Chikhura Sachkhere Chikhura Sachkhere v FC Gareji FC Gareji View
Georgien - Erovnuli Liga 2 04/16 09:00 Wit Georgia Wit Georgia v Merani Martvili Merani Martvili View
Vietnam - V-League 2 04/16 09:00 Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan v An Giang An Giang View
Australien - Gold Coast Premier League 04/16 09:00 Musgrave Musgrave v Burleigh Heads Burleigh Heads View
Israel - Liga Bet Syd 04/16 09:00 Maccabi Amishav Petah Tikva Maccabi Amishav Petah Tikva v Shimshon Tel Aviv Shimshon Tel Aviv View
England Premier League SRL 04/16 09:00 Everton SRL Everton SRL v Tottenham SRL Tottenham SRL View
Australien - A League 04/16 09:05 Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers v Brisbane Roar Brisbane Roar View
Australien - Victoria Premier League 04/16 09:30 Melbourne Knights Melbourne Knights v Altona Magic Altona Magic View
Australien - NPL - Queensland 04/16 09:30 Redlands United Redlands United v Brisbane Strikers Brisbane Strikers View
Australien - Queensland Premier League 04/16 09:30 Holland Park Hawks Holland Park Hawks v Souths United Souths United View
Israel - Ungdomsliga 04/16 09:30 Shimshon Tel Aviv U19 Shimshon Tel Aviv U19 v Hapoel Katamon U19 Hapoel Katamon U19 View
Australien - Victoria Premier League 04/16 09:45 Port Melbourne SC Port Melbourne SC v Avondale Avondale View
Rusland - 2. division 04/16 10:00 Krylia Sovetov II Krylia Sovetov II v FK Chelyabinsk FK Chelyabinsk View
Japan - J-League 04/16 10:00 Consadole Sapporo Consadole Sapporo v Yokohama F-Marinos Yokohama F-Marinos View
Vietnam - V-League 2 04/16 10:00 Binh Phuoc Binh Phuoc v Dak Lak Dak Lak View
Moldova - Divizia Nationala 04/16 10:00 Speranta Nisporeni Speranta Nisporeni v Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol View
Moldova - Divizia Nationala 04/16 10:00 Dacia Buiucani Dacia Buiucani v Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau View
Sydkorea - K3-League 04/16 10:00 Changwon City Changwon City v Gangneung City Gangneung City View
Israel - Liga Alef Syd 04/16 10:00 Hakoah Amidar Ramat Gan Hakoah Amidar Ramat Gan v Hapoel Ashkelon Hapoel Ashkelon View
Israel - Liga Alef Syd 04/16 10:00 Hapoel Bnei Lod Hapoel Bnei Lod v Maccabi Yavne Maccabi Yavne View
Australien - Victoria Premier League 04/16 10:15 Bentleigh Greens Bentleigh Greens v Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons View
Australien - Victoria Premier League 04/16 10:30 Dandenong City Dandenong City v Green Gully Green Gully View
Australien - Queensland - Premier League - Kvinder 04/16 10:30 Souths United NPL kvinder Souths United NPL kvinder v Olympic FC NPL Women Olympic FC NPL Women View
Australien - Victoria Premier League 2 04/16 10:30 Moreland Zebras Moreland Zebras v Northcote City Northcote City View
Australieb - Victoria - Premier League 3 04/16 10:30 Springvale White Eagles Springvale White Eagles v North Sunshine Eagles North Sunshine Eagles View
Australieb - Victoria - Premier League 3 04/16 10:30 Geelong Geelong v Western United FC NPL Western United FC NPL View
Israel - Liga Alef Syd 04/16 10:30 Hapoel Azor Hapoel Azor v Sport Club Dimona Sport Club Dimona View
Israel - Liga Alef Syd 04/16 10:30 Hapoel Bikat Hayarden Hapoel Bikat Hayarden v AS Ashdod AS Ashdod View
Hviderusland - Reserveliga 04/16 10:30 BATE Borisov reserver BATE Borisov reserver v Energetik-BGU Minsk Reserves Energetik-BGU Minsk Reserves View
Australien - FQPL 2 04/16 10:30 Grange Thistle Grange Thistle v Samford Rangers Samford Rangers View
Germany Bundesliga SRL 04/16 10:30 Leipzig SRL Leipzig SRL v Hoffenheim SRL Hoffenheim SRL View
Israel - Liga Alef Syd 04/16 10:40 Hapoel Holon Yaniv Hapoel Holon Yaniv v Maccabi Kabilio Jaffa Maccabi Kabilio Jaffa View
Australien - South Australia Premier League 04/16 10:45 Metrostars Metrostars v Cumberland United Cumberland United View
Australien - SA Premier League - Kvinder 04/16 10:45 Adelaide universitet kvinder Adelaide universitet kvinder v Salisbury Inter kvinder Salisbury Inter kvinder View
Australien - South Australia State League 1 04/16 10:45 Modbury Jets Modbury Jets v West Adelaide West Adelaide View
Israel - Liga Alef Nord 04/16 10:45 Sport Club Tira Sport Club Tira v Maccabi Bnei Reineh Maccabi Bnei Reineh View
Rusland - 2. division 04/16 11:00 FC Orenburg II FC Orenburg II v FK Lada Tolyatti FK Lada Tolyatti View
Rusland - 2. division 04/16 11:00 Nosta Novotroitsk Nosta Novotroitsk v Lada Dimitrovgrad Lada Dimitrovgrad View
Ukraine - Reserveliga 04/16 11:00 Vorskla Poltava Reserves Vorskla Poltava Reserves v Zorya Reserves Zorya Reserves View
Tanzania - Premier League 04/16 11:00 JKT Tanzania JKT Tanzania v Azam FC Azam FC View
Aserbajdsjan - 1. division 04/16 11:00 Keshla FK II Keshla FK II v Sabah FK II Sabah FK II View
Israel - Liga Alef Syd 04/16 11:00 Maccabi Shaaraim Maccabi Shaaraim v MS Ironi Kuseife MS Ironi Kuseife View
Hviderusland - Reserveliga 04/16 11:00 Neman Grodno reserver Neman Grodno reserver v FC Minsk Reserves FC Minsk Reserves View
Hviderusland - Reserveliga 04/16 11:00 Shakhtyor Soligorsk Reserves Shakhtyor Soligorsk Reserves v Slavia Mozyr Reserves Slavia Mozyr Reserves View
Australien - WA Premier League - Kvinder 04/16 11:00 Fremantle City FC Women Fremantle City FC Women v Subiaco AFC kvinder Subiaco AFC kvinder View
Israel - Liga Alef Nord 04/16 11:30 Hapoel Bnei Fureidis Hapoel Bnei Fureidis v Ihud Bnei Mejdel Krum Ihud Bnei Mejdel Krum View
Israel - Liga Alef Syd 04/16 11:30 Maccabi Ironi Ashdod Maccabi Ironi Ashdod v AS Nordia Jerusalem AS Nordia Jerusalem View
Tadsjikistan - Vysshaya Liga 04/16 11:30 Faizkand Faizkand v FC Kuktosh FC Kuktosh View
England - Premier League 2 04/16 12:00 Norwich U23 Norwich U23 v Sunderland U23 Sunderland U23 View
England - Premier League 2 04/16 12:00 Reading U23 Reading U23 v Burnley U23 Burnley U23 View
Hongkong - Premier League 04/16 12:00 Happy Valley Happy Valley v Kitchee Kitchee View
Georgien - Erovnuli Liga 04/16 12:00 Lokomotiv Tbilisi Lokomotiv Tbilisi v Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi View
Moldova Divizia A 04/16 12:00 Olimp Comrat Olimp Comrat v CS Drochia CS Drochia View
Israel - Liga Alef Nord 04/16 12:00 Hapoel Herzliya Hapoel Herzliya v Maccabi Tzur Shalom Maccabi Tzur Shalom View
Vietnam - V-League 04/16 12:15 The Cong FC The Cong FC v Than Quang Ninh Than Quang Ninh View
Ukraine Youth League 04/16 12:30 FC Minaj U19 FC Minaj U19 v Desna Chernihiv U19 Desna Chernihiv U19 View
England - Development League - U23 04/16 12:30 Birmingham U23 Birmingham U23 v QPR U23 QPR U23 View
Singapore - Premier League 04/16 12:30 Tampines Rovers FC Tampines Rovers FC v Geylang International Geylang International View
Israel - Liga Alef Nord 04/16 12:30 Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye Hapoel Ironi Baqa Al Gharbiyye v MS Daburiya Osama MS Daburiya Osama View
Israel - Liga Alef Nord 04/16 12:30 Hapoel Migdal Haemeq Hapoel Migdal Haemeq v Hapoel Bnei Zalfa Hapoel Bnei Zalfa View
Israel - Liga Bet Nord 04/16 12:45 Beitar Haifa Yakov v Hapoel Ramot Menashe Hapoel Ramot Menashe View
Rusland - 2. division 04/16 13:00 SKA Rostov SKA Rostov v FK Mashuk-KMV Pyatigorsk FK Mashuk-KMV Pyatigorsk View
Ukraine - Persha Liha 04/16 13:00 Nyva Ternopil Nyva Ternopil v FC Veres Rivne FC Veres Rivne View
Ukraine - Persha Liha 04/16 13:00 Vpk Agro Shevchenkivka Vpk Agro Shevchenkivka v Prykarpattya Ivano Frankivsk Prykarpattya Ivano Frankivsk View
Ukraine - Persha Liha 04/16 13:00 MFK Mykolaiv MFK Mykolaiv v Obolon Brovar Kiev Obolon Brovar Kiev View
Ukraine - Persha Liha 04/16 13:00 Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk v FC Hirnyk Sport Komsomolsk FC Hirnyk Sport Komsomolsk View
Ukraine - Persha Liha 04/16 13:00 Kremin Kremin v Chernomorets Odessa Chernomorets Odessa View
Ukraine - Persha Liha 04/16 13:00 Polissya Zhytomyr Polissya Zhytomyr v FC Alliance Lipova Dolina FC Alliance Lipova Dolina View
England - Premier League 2 04/16 13:00 Middlesbrough U23 Middlesbrough U23 v Fulham U23 Fulham U23 View
Tanzania - Premier League 04/16 13:00 KMC FC KMC FC v Gwambina FC Gwambina FC View
Sydafrika - National 1. division 04/16 13:00 Cape Umoya UTD Cape Umoya UTD v Royal AM FC Royal AM FC View
Etiopien - Premier League 04/16 13:00 Jimma Aba Jifar Jimma Aba Jifar v Sebeta City Sebeta City View
Uganda - Premier League 04/16 13:00 Airtel Kitara FC Airtel Kitara FC v Vipers SC Vipers SC View
Uganda - Premier League 04/16 13:00 URA URA v BUL FC BUL FC View
Israel - Liga Leumit 04/16 13:00 Ironi Ramat Hasharon Ironi Ramat Hasharon v Hapoel Ramat Gan Hapoel Ramat Gan View
Israel - Liga Leumit 04/16 13:00 Hapoel Afula Hapoel Afula v Maccabi Achi Nazareth Maccabi Achi Nazareth View
Israel - Liga Leumit 04/16 13:00 Hapoel Petah Tikva Hapoel Petah Tikva v Hapoel Ra'anana Hapoel Ra'anana View